Wszystkich miłośników malarstwa i sztuki na poplenerowy wernisaż w bibliotece- piątek 23 sierpnia - godzina 16.00.Serdecznie Zapraszamy
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!