Logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzanach

Dzień Kobiet w gminie Dobrzany

Ocena 0/5

Tak świętowaliśmy Dzień Kobiet
W tym roku Burmistrz Dobrzan wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Dobrzanach, na wspólne świętowanie Dnia Kobiet, zaprosili Panie z terenu Gminy Dobrzany do nowo wyremontowanej stołówki w szkole.
 Miło było powitać tak liczną grupę Pań, które swoją obecnością odpowiedziały na zaproszenie.
 A warto było spędzić to piątkowe popołudnie przy wspólnym stole, zastawionym słodyczami do kawy  .
 Jak przystało na ten dzień, mężczyzna, Burmistrz Dobrzan Paweł Filip, oprócz ogólnych życzeń, osobiście uścisnął dłoń każdej Pani wręczając symbolicznego kwiatka .
 Taka impreza bez części artystycznej, to nie święto.
O tą część zadbał personel Biblioteki, pod którego kierownictwem, Akademia Wolontariuszy przygotowała fantastyczną inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. „Rzepka”. Artystów nagrodzono gromkimi brawami. To nie był koniec, ponieważ Wolontariusze wręczyli również, własnoręcznie wykonane, słodkie prezenty. Muzyka zaproponowana przez didżeja była uzupełnieniem części artystycznej. 
Poza występami Panie mogły podziwiać wystawę prac z cyklu Pasje kobiet w bibliotece w Dobrzanach pt. „Kobieca strona sztuki" przygotowaną przez Panie z pracowni kulturalno-czytelniczej w Dobrzanach. 
Cieszymy się bardzo z tego wydarzenia a szczególnie z tego, że tak liczna grupa Pań skorzystała z możliwości spotkania, wspólnych rozmów i wspomnień. 

482807340_1062174529281517_8607445719795756776_n 482326366_1062174272614876_3413047528363685888_n 483830245_1062174192614884_798007929555851856_n 483530409_1062174639281506_296197004502170888_n 484089140_1062173975948239_1451858122709549611_n 483411139_1062174035948233_8951043036483701743_n  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności